Make-up 50+

Ontdek hoe je jouw natuurlijke schoonheid op een frisse en verzorgde manier accentueert.
-
09 oktobervan 10:00 -12:30
2026 is het Internationaal Jaar van de Vrijwilliger. Een jaar waarin we de onmisbare inzet van vrijwilligers vieren.
Daarom organiseert Vrijwilligerscentrale033 elke maand een bijzondere activiteit als cadeautje voor Amersfoortse vrijwilligers samen met lokale organisaties en bedrijven.
Workshop Make-up 50+
Met het verstrijken van de jaren verandert je huid. Fijne lijntjes worden zichtbaarder en waar de huid vroeger sneller glansde, kan zij nu wat droger aanvoelen. Juist daarom vraagt make-up om een andere aanpak. Wil je leren hoe je jouw natuurlijke schoonheid op een frisse en verzorgde manier accentueert? Dan is deze workshop iets voor jou.
In een ontspannen en gezellige setting nemen we je stap voor stap mee in de wereld van make-up voor de rijpere huid. Je leert professionele technieken en slimme tips die je direct zelf kunt toepassen.
Onder andere komen aan bod:
- welke kleuren jouw uitstraling versterken (en welke je beter kunt laten liggen),
- het belang van goed gevormde wenkbrauwen,
- hoe je lippen optisch voller maakt,
- en hoe je een liftende, natuurlijke make-up look creëert.
Tijdens de workshop werk je met verzorgende, veganfriendly Italiaanse make-upproducten. Iedere deelnemer ontvangt een persoonlijke make-uppas om aantekeningen te maken, zodat je alles later rustig kunt teruglezen.
Om vlot van start te gaan, vragen we je zonder make-up te komen, maar wél met je gebruikelijke dagcrème op.
Voor wie
Iedereen van 50+ die iets voor een ander doet in Amersfoort;
- Vrijwilligerswerk bij een organisatie of vereniging
- Activiteiten organiseert in je buurt of wijk
- Mantelzorger
Docent Monique van Wijnbergen, docente van de ‘Feel Good Make-up Studio’ in Doorn.
Gun jezelf dit moment van aandacht, inspiratie en zelfvertrouwen — je bent van harte welkom!
Aanmelden
Wil jij als vrijwilligersheld hierbij zijn?
Meld je aan met je naam en telefoonnummer zodat we je kunnen bereiken als dat nodig is.
En we zijn ook benieuwd naar jou: vertel kort op welke manier jij actief bent in Amersfoort.
Je kan je aanmelden tot en met 30 september 2026.
Bij veel belangstelling loten wij en hoor je uiterlijk 2 oktober of je een van de gelukkige deelnemers bent.