Festival HoopVol 2025: Eindjes Knopen
Een festival voor mensen die een warm hart hebben voor armoedebestrijding in Amersfoort. Thema dit jaar is Eindjes knopen.
Festival vindt plaats op:
-
19 maart19:00 - 21:00
Op woensdag 19 maart organiseren we voor de tweede keer Festival HoopVol! HoopVol is een festival voor mensen die een warm hart hebben voor armoedebestrijding in Amersfoort.
Verdeeld over de twee zalen van Fluor maak je kennis met HoopVolle initiatieven, kun je luisteren naar inspirerende sprekers en ga je in de ‘Mensenbieb’ in gesprek met ervaringsdeskundigen.
Het thema is dit jaar Eindjes knopen.
De uitdrukking ‘de eindjes aan elkaar knopen’ staat symbool voor de dagelijkse worsteling van mensen die met armoede te maken hebben. Het gaat niet alleen om geldgebrek, maar ook om de impact op het leven, de relaties en de toekomst van mensen
Voor wie: professionals, vrijwilligers en iedereen met een hart voor dit thema.
Aanmelden
Festival Hoopvol wordt georganiseerd door Pact Sam Sam.
Voor meer informatie over het festival ga naar Festival HoopVol 2025 – Pact Sam Sam
Ga naar deze link om je direct aan te melden: Aanmelden Festival HoopVol 2025!, Woensdag 19 maart